Vše pro cestování na motorce

Zajímá vás cestování na motorce? Zažili jste už komplikace a uvítali byste pomoc na cestách? Známe to z vlastní zkušenosti a proto jsme se rozhodli podat vám pomocnou ruku. U nás najdete vybavení na cesty na motorce, poradíme vám osvědčené trasy na výlety a pomůžeme se zajištěním drobných oprav.

Půjčovna

Když se vám nedostává potřebného technického vybavení, můžete si je půjčit u nás a vyrazit na cestu s plným komfortem. Rozsah nabídky neustále rozšiřujeme, teď momentálně u nás najdete například toto vybavení na motorku k zapůjčení:

Ubytování v penzionu na jižní Moravě

Ubytování

Cestujete na motorce nebo jinak? Máte potíže se zajištěním ubytování tak, abyste nemuseli nechat zavazadla a výbavu před hotelem? Pro cestovatele nabízíme možnost ubytování v partnerském penzionu.

Pomoc na cestě s opravou motorky, měření tlaku v pneumatice

Pomoc na cestě

Pokud nastal cestou nějaký problém, neváhejte se na nás obrátit. Jestli to bude alespoň trochu možné, pomůžeme vám vaše potíže vyřešit. S čím vším vám můžeme pomoci?

Dva cyklisti na výletě na kole

Tipy na výlety

Směřuje vaše cesta na jižní Moravu, případně přímo do okolí Břeclavi? Máme pro vás několik tipů na krásná místa a trasy, které byste si neměli nechat ujít. Výběr záleží na tom, jak chcete výlet podniknout: