Kdo jsme

Naše chráněná dílna PONAP s.r.o. byla založena 7.9.2007 v Břeclavi s cílem dát práci zdravotně handicapovaným lidem, kteří většinou dlouhodobě nemohou najít uplatnění na klasickém pracovním trhu. Takto se snažíme pomáhat lidem zvýšit si životní úroveň a pomáháme řešit problém nezaměstnanosti lidí se zdravotními problémy.

Motocykl Triumph

Čím se zabýváme

Jsme zaměřeni na drobnou výrobu, kompletační a dokončovací práce, balení, velkoobchod s obalovým materiálem a služby. Mimo jiné máme vlastní výrobní program zaměřený na vývoj a výrobu jednoduchých simulátorůkteré slouží pro nácvik chirurgických dovedností, hlavně v oblasti kardiochirurgie.

Díky nadšení jednoho z majitelů společnosti  PONAP pro cestování na motorce vznikl tento web s cílem inspirovat další lidi k toulání se po světě. Kromě těchto stránek provozujeme také web CZ-CASE, na kterém nabízíme kufry na motorku a jejich originální designové i funkční úpravy. 

Co je pro nás důležité

Spolupráce s námi neznamená jen ekonomickou výhodu v podobě náhradního plnění, ale má také etický rozměr. Každá zakázka pro naši chráněnou dílnu znamená podporu pro lidi, kteří mají v pracovním životě tu největší překážku – zdraví. Podpora zaměstnanosti těchto lidí vyjadřuje také morální vyspělost naší společnosti.