Jsme půjčovna vozíků na motorku a dalšího moto vybavení. Pokud se chystáte na cestu a chybí vám oblečení pro motorkáře nebo vám dělá starosti přeprava motorky, můžete to vyřešit u nás. Veškerá motorkářská výbava je v dobrém stavu a pravidelně udržovaná. Vždy po vrácení moto vybavení čistíme a desinfikujeme.

Vozík na přepravu motocyklu i další doplňky pro motorkáře si můžete v naší půjčovně zarezervovat minimálně na jeden den.  Po dokončení rezervace vám přijde na e-mail její potvrzení. Díky nám pro vás již přeprava motorky, nebo doplnění oblečení pro motorkáře nebude problém. Konkrétní výbavu a doplňky k zapůjčení najdete výběrem jedné z kategoríí. Pokud se budete chtít vrátit zpět na hlavní stránku půjčovny, klikněte na nadpis nahoře.

Naše půjčovna vozíků na motorku a další výbavy sídlí v Břeclavi v naší firmě PONAP s.r.o., po dohodě ale si můžeme zboží předat i jinde. Při půjčení některých předmětů požadujeme složení vratné kauce. Pokud máte jakýkoli dotaz nebo specifický požadavek, neváhejte nás kontaktovat.